СИНІЙ ВЕЧІР - ГАЛЕРЕЯ СУЧАСНОЇ КЛАСИКИ
home.jpg
cover3.jpg
cover+4.jpg
home.jpg

СИНІЙ ВЕЧІР


Галерея сучасної класики та образотворчого мистецтва, центр культурного розвитку

SCROLL DOWN

СИНІЙ ВЕЧІР


Галерея сучасної класики та образотворчого мистецтва, центр культурного розвитку

sklo2.jpg

     АКТУАЛЬНА ВИСТАВКА

Літній настрій:

Олег Гущин (художнє скло) 

Олекса Захарчук (пастель, акварель)

Відкриття: 7 червня 2018 о 18:00

Галерея «Синій вечір» продовжує серію мистецьких діалогів. Цього разу діалог відбудеться з відомим майстром художнього скла  Олегом  Гущиним.

Колористично насичені, концептуальні композиції з гутного скла О.Гущина доповнені яскравими акварелями та пастелями Олекси Захарчука 1960-х років, коли в його творчості переважали декоративні підходи.

     

 

cover3.jpg

МИСТЕЦТВО


МИСТЕЦТВО


КЛАСИЧНЕ, ВІЧНЕ НАРОДЖУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

Класичне мистецтво, яке втілює неперехідні цінності, пройшло випробування часом і стало змістом багатьох музеїв. Але й серед художників сьогодення є митці, яких слід вважати класиками, навіть дивлячись на їхню творчість з невеликої історичної відстані.

cover+4.jpg

ПРО НАС


ПРО НАС


В КАРТИНІ - ТАЇНА ТА ГНОСЕОЛОГІЧНА 
ЗАГАДКА...

Інтерв'ю арт-керівника галереї "Синій вечір" мистецтвознавця Юлії Захарчук в програмі "Культурний простір" радіо "Ера FM". Йдеться про щойно створену галерею "Синій вечір", її завдання і місце в сьогоднішньому "культурному просторі" України і не тільки.


«Синій вечір» - галерея сучасної класики, ОБРАЗО-творчого мистецтва й центр культурного розвитку.

Традиційне визначення класичного мистецтва трактує його як таке, що пройшло випробування часом, що втілює вічні цінності та знайшло місце у музейних колекціях.

Коли ми говоримо про сучасну класику, згадуємо перед усім художників старшого покоління, які у своїй творчості спиралися на глибокі традиції вітчизняної академічної освіти, знайшли свій особистий шлях та образну мову, посіли значне місце в історії українського мистецтва. Водночас, ці майстри сповідуючи чіткі професійні принципи, залучали до свого арсеналу сучасні засоби виразності. Цим вони є також суголосними нашому часу.

Галерея наслідує назву програмної картини заслуженого художника України Олекси Захарчука, над якою він працював майже 40 років - «Синій вечір». Олекса Захарчук (1929-2013) - визначний український художник, майстер епічних панорамних картин-пейзажів й ліричних трепетних малюнків.

За шістдесят років активної творчої праці він створив низку значних творів, що увійшли до колекцій багатьох музеїв України та приватних зібрань у різних країнах світу. Нещодавно він пішов із життя, залишивши вагомий спадок творів. Наша галерея розпочне свою діяльність з показу його доробку різних років у серії виставок. Одним з основних завдань галереї є ознайомлення з творами видатних майстрів, що складають гордість Київської школи живопису, рисунку й скульптури, а також тих художників, які мають свій неповторний стиль та образи. У подальшому ми будемо поступово розширювати рамки експонентів галереї, залучаючи яскравих представників інших художніх центрів.

Галерея має на меті організовувати майстер-класи з малюнку, цікаві лекції, музичні вечори й інші культурні події.
Сподіваємось, неповторна аура нашої галереї буде надихати на творчість та наповнить Ваше дозвілля змістом та емоціями. Також у Вас буде унікальна можливість придбати твори класиків як то кажуть з «перших рук» й бути впевненими у їхній якості й автентичності.

Відкриття виставки живопису Олекси Захарчука "Сни про Україну" в новій галереї "Синій вечір" в Києві (фрагмент телевізійної програми Art City з Катериною Рай, випуск №40 від 15.06.2014 року).


НАПИШІТЬ НАМ